כניסת חבריםשכחתי סיסמה

La Chaîne des Rôtisseurs d'Israël - מסדר אבירי הגריל ישראל
נשיאיי מסדר אבירי הגריל
ג'ורג' פורטמן היה האוטוריטה העולמית בתחום רפואת אף, אוזן, גרון. הוא פרסם מספר רב של מאמרים מדעיים וספרים בנושא. בין יתר תארי הכבוד שלו הוא היה דיקן כבוד של הפקולטה הרפואית בבורדו. צרפת הכירה בהישגיו הבולטים והעניקה לו את אות ההצטיינות הגבוה ביותר – "הצלה הגדול" (Grand Croix) של לגיון הכבוד הצרפתי.
בנוסף לקריירה שלו ברפואה, הוא היה פוליטיקאי שייצג הרבה שנים את חבל ז'ירונד בסנאט הצרפתי.
ז'או וולבי ראה הישג גדול בגיוס דמות מכובדת זו – שהייתה כמובן גם גסטרונום – כנשיא המסדר. ג'ורג' פורטמן היה אחת הסיבות להצרחת המסדר בכל רחבי העולם.

ז'אן וולבי הקרין אנרגיה וסמכות. הוא היה ללא עוררין גסטרונום בעל שיעור קומה. הידע העמוק שלו ותשוקתו לאוכל וליין הגלומים ב-"תרבות השולחן" היו ללא תחרות. כל זה לא התמעט אפילו בשנות ה-90 לחייו, כשהחליט לקחת על עצמו את משימת ניהול המסדר עם כל הארוחות, הפגישות עם מכובדים וחברים, והנסיעות שהתפקיד דורש.
וולבי היה אבן אדם רגיש, שידע להעריך אנשים. כאחד מהאבות המייסדים של האחווה החשובה והגדולה ביותר בעלם, הוא היה מאוד מכובד בקרב העשירים והמפורסמים, והתקבל לעתים קרובות ע"י פוליטיקאים ושגרירים. אך לא משנה את מי הוא פגש, מטרתו תמיד הייתה לקדם את המשימה החשובה של קירוב בין האנשים מכל צבע ודת ומין.
אומנם היה קשה להיכנס לנעליו של וולבי, אך רוברט באטי היה בן טיפוחו רב השנים של קודמו. יחד עם הכבוד שרכש לעבר, באטי היה מודע לכך שיש להפוך את הדף ושהמסדר חייב להתחדש בכל הקשור למראה וקסם המשיכה שלו אחד הפרויקטים הראשונים שלו היה לחדש את חוקי המסדר ולהתאימם לעידן המודרני. הדבר הצליח תודות לתרומתו של חבר דירקטוריון המסדר ועו"ד בשם יאם אטאלה. משאלתו הכמוסה ביותר של רוברט באטי היה להדגיש את האופי הבינלאומי של המסדר כדי לאפשר לחברים לסייר וללמוד את ההיסטוריה והמנהגים ולבלות רגעים בלתי נשכחים אצל חברי המסדר במקומות אחרים. אם לשפוט לפי הדיווחים הנרחבים שהתקבלו לירחון הבינלאומי של המסדר, זה אכן הצליח ובהחלט משמש עד היום כאחרת האטרקציות המרכזיות של המסדר.
הבחירה של יאם אטאלה סימן שינוי מהותי בסגנון הניהול הנשיאותי. יאם אטאלה הוא שותף במשרד עו"ד מצליח בפריז והפרקטיקה שלו מתמחת בעסקאות בינלאומיות של תאגידים.
בעזת סיוע יעיל של דירקטוריון המסדר, הנשיא אטאלה הביא את המסדר למאה ה-21 וממשיך כל הזמן בתהליכי המודרניזציה וההתחדשות. בין החידושים שהתבססו אפשר כבר לראות את תחרות השף הצעיר ואת המגזין הבינלאומי של המסדר. בין יתר החידושים שהושלמו בזמן כהונתו של הנשיא אטאלה אפשר לממצא את התקנון הפנימי, האתר הבינלאומי החדש עם המדריך של החברים המקצועיים, השלט החדש עבור המוסדות של החברים המקצועיים, תחרות הסומלייה הצעיר, תקנון הזהות החזותית וחוברת הפרסום של המסדר שהועברה לכל החברים.
תחת מנהיגותו והדרכתו, המסדר היום הוא הארגון גסטרונומי בינלאומי אמיתי המקדיש את עצמו לכיבוד ושימור של המסורת והמנהגים של הגילדה הצרפתית העתיקה אך בהקשר מודרני ועכשווי.